Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie pre dokonalý vzhľad vášho domova

 Naša ponuka vonkajších žalúzií spojuje skvelú ochranu pred slnečným žiarením a aj nechcenými pohľadmi s moderným dizajnom, vďaka čomu váš domov získa nielen na bezpečnosti, ale aj na štýle.

Vyberte si zo širokej škály dizajnov, farieb a typov vonkajších žalúzií, ktoré sa skvele prispôsobia vzhľadu vášho domova. Ak hľadáte spoľahlivú ochranu, moderný dizajn a dlhú životnosť, naše vonkajšie žalúzie sú pre vás tou správnou voľbou.

 

Ako môže vyzerať produkt Vonkajšie žalúzie u Vás doma

Podrobný popis Vonkajších žalúzií

Naše vonkajšie žalúzie sú vybavené lamelovým systémom, umožňujúcim presnú reguláciu svetla v miestnostiach. Tento systém poskytuje flexibilitu pri nastavovaní osvetlenia a súkromia podľa vašich potrieb. Naša pokročilá technológia zahŕňa automatizovaný ovládací systém, ktorý vám umožňuje plnú kontrolu nad otváraním a zatváraním žalúzií pomocou časovača, diaľkového ovládania alebo smartfónu.

Naše žalúzie sú konštruované z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú odolnosť voči poveternostným vplyvom, ako sú slnečné žiarenie, dážď, vietor a teplé letné dni. Vďaka svojej schopnosti reflektovať slnečné žiarenie a minimalizovať prehrievanie interiéru, naše žalúzie prispievajú k zlepšeniu energetického výkonu vášho domu a znižujú náklady na klimatizáciu.

Výhody Vonkajších žalúzií:

Ochrana pred slnečným žiarením: Vonkajšie žalúzie poskytujú efektívnu ochranu pred nežiaducim slnečným žiarením, minimalizujúcim príliv tepla do interiéru. Súkromie a bezpečnosť: Žalúzie zabezpečujú súkromie vašich vnútorných priestorov a zároveň zvyšujú úroveň bezpečnosti. Estetika a dizajn: Naša široká ponuka dizajnov, farieb a materiálov umožňuje zladiť vonkajšie žalúzie s architektúrou vášho domova, pridávajúc mu štýlový vizuálny prvok. Zvuková izolácia: Vonkajšie žalúzie môžu pôsobiť ako efektívna zvuková bariéra, minimalizujúc vnútorný hluk z vonkajšieho prostredia.

Rôznorodé Použitie:

Domovy a Byty: Vonkajšie žalúzie sú ideálnym doplnkom pre domy a byty, zlepšujúc pohodu, bezpečnosť a energetickú efektívnosť.

Kancelárie a komerčné priestory: V obchodných priestoroch poskytujú vonkajšie žalúzie efektívnu kontrolu svetla a tepla, vytvárajúc optimálne pracovné prostredie.

Verejné budovy a hotely: Vonkajšie žalúzie môžu zdôrazniť estetiku verejných budov a hotelov, zatiaľ čo ponúkajú pohodlie hostí

Recenzie od našich zákazníkov

Dakujem spoločnosti za rýchle zameranie a odbornú montáž, som veľmi spokojný s vonkajšími žalúziami, môžem pochváliť ústretovú komunikáciu
M. Bartál
5/5
Spokojnosť s kvalitnými posuvnými dverovými sieťami, ktoré mi namontovali expresne rýchlo, do 1 týždňa som mal siete na dome
E. Trojak
5/5
Objednali sme si vonkajšie rolety na dom, od zamerania až po montáž veľká spokojnosť. Veľmi milá pani ktorá vybavovala objednávku a komunikovala s nami
J. Velinská
5/5

Kontaktujte nás

  Okno Servis Group

  Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

  Kontakt

  Kde nás najdete

  Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

  Sledujte nás