Kontakt

contact

  Máte problém so zatvárním okna? Okno nedosadá, zadrháva alebo je nefunkčné?
  Alebo si chcete si nechať skontrolovať okná alebo dvere?
  Výrobca alebo dodávateľ vašich okien akoby zmizol?
  Pravidelné servisovanie plastového okna predĺži funkčnosť a životnosť.
  Potrebujete odborne vymeniť izolačné sklá?

  Pôsobíme v týchto oblastiach:
  Bratislava a okolie, Malacky, Pezinok, Senec

  Tešíme sa na Vás

  Adresa

  Račianská 88B,831 02 Bratislava

  Zavolajte nám

  +421 917 865 655

  Napíšte nám

  info@oknoservisgroup.sk

  Prečo práve my?

  Často kladené otázky?

  Zavolajte nám alebo nám napíšte a vypočítame Vám cenu na počkanie. Nemusíte sa báť žiadných dodatočných poplatkov. Ak je nutná najprv obhliadka cenu Vám vypočítame ihneď po obhliadke?

  Všeobecne platí že servis okien a dverí by sa mal vykonávať každé 3 roky aby zostali okná v dobrom stave a nebola nutná ich výmena. Pri novostavbách sa odporúča urobiť revíziu okien po 1 roku uživania, ohľadom na sadanie stavby. Odporúčame pri náznaku zlého pohybu okien urobiť revíziu okien a tak predísť neskoršej drahšej oprave

  Ano servisná obhliadka je uplne zadarmo. Technik po príchode diagnostikuje problém a navrhne možne riešenie. Následne sa vypočíta cena .

  Dlžka opravy záleží podla rozsahu prác aké je potrebné urobiť aby boli okná vo výbornom stave. Pri BEZPLATNEJ A NEZÁVÄZNÉJ OBHLIADKE technik zhodnotí poškodenie, po ktorej Vám radí poskytneme odhadovaný čas opravy.

  V rámci našich služieb servisu okien poskytujeme komplexné riešenia pre rôzne typy okien vrátane plastových, hliníkových a drevených. Naši kvalifikovaní odborníci s bohatými skúsenosťami v oblasti opráv a údržby okien sa starajú o vaše okná s ohľadom na ich špecifické potreby.

  Naše služby sú zamerané na kompletný servis vašich okien. Takisto ponúkame aj výmenu skiel, výmenu tesnenia ktoré ochráni pred tepelnými stratami a vlhkosťou. Máme k dispozícií originálne kovanie za dostupne ceny pre všetky druhy okien. Máme velmi dobre skúsenosti aj v oprave vonkajšich žalúzií, vonkajších  roliet a interierových žalúzií.

  Dodatočnú zľavu 7% môžete získať ak sa spojíte s rodinou alebo známym a objednáte si hociktorú službu spoločne. Dodatočnú zľavu získate tak isto ak ste náš stály zákazník. Dodatočnú zľavu máte automaticky ak ste dôchodca.

  Dodatočnú zľavu 10% môžete získať ak sami zameriate žaluzie alebo siete proti hmyzu alebo hociktorú tieniacu techniku pre Váš domov a mi Vám ju následne prijdeme namontovať. Na infolinke 0917 865 655 Vám presne vysvetlíme ako postupovať. Alebo Vám pošleme postup na zameranie. 

  Recenzie od našich zákazníkov

  So službami som bol veľmi spokojný, do 1 dňa prišiel technik opravil poškodené okno.
  Karol M.
  5/5
  Príjemná komunikácia, potrebovala som najprv poradíť či je nutná oprava, všetko my vysvetlil pán cez telefon
  Tomaš J.
  5/5
  Ďakujem firme za výborne odvedenú prácu, zistila som že mi nejdú zatvárať dvere, prišli a všetko expresne opravili
  Maria H.
  5/5

  Okno Servis Group

  Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

  Kde nás najdete

  Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

  Sledujte nás