O nás

Spoznajte nás lepšie

Naša práca je pre nás to najlepšie čo sme si mohli vybrať. Radosť zákazníkov a spokojnosť z vyriešeného problému a aj nadväzovanie nových priateľstiev a dlhodobých spoluprác je pre nás naplňujúce. Skutočnosť že našu prácu vykonávame  zodpovedne je aj to, že nás oslovujú nielen domácnosti ale aj firmy, školy, škôlky a väčšie inštitúcie.

Už nejaký čas sa venujeme servisovaniu okien, dverí aj žalúzií. Robíme to pre Vás a pre Váš bezpečný domov. Vieme že nepríjemnosti s poškodeným oknom alebo dverami a strach z nákladnej výmeny celého okna vedia potrápiť. Našim zákazníkom sme ušetrili už tisíce pred drahou výmenou okien. Ale nie vždy je jednoduché a možné opraviť zanedbanú údržbu okna. Preto určite odporúčame sa skôr poradiť s odborníkom a nechať si skontrolovať okná.

Hlavná myšlienka a priorita na ktorej staviame našu firmu je priniesť kvalitné služby za dobrú cenu. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné,  je to na čom nám záleží. Prvotná myšlienka venovať sa opravám a servisu okien a dverí vznikla stúpajúcim dopytom a oslovovaním nás pri našich montážach okien. Začali sme si uvedomovať že kvalita sa niekedy začína strácať už tesne po kúpe a spoľahlivosť jednotlivých produktov klesá. Uvedomujeme si že spoľahnúť sa na dlhoročnú kvalitu a správne fungovanie okien je pre zákazníka veľmi dôležité a ďalšie vzniknuté problémy sú veľmi nepríjemné.

Preto sa neustále zdokonaľujeme a vzdelávame  aby sme Vám mohli priniesť prvotriedny servis okien a dverí a Vy si môžete užívať bezstarostné chvíle vo Vašom domove. Našou prácou vytvárame bezpečnejšie prostredie pre Vás a zároveň predlžujeme životnosť Vašich okien a dverí.

Prečo práve my?

VŠETKY NAŠE SLUŽBY

Čomu sa venujeme?

poskytujeme nastavenie okien a dverí

Ako to u nás prebieha?

infolinka

Krok 1

Zavoláte nám alebo nám napíšete

Následne Vám spravíme cenovú ponuku na servis alebo tieniacu techniku ,výmenu izolačného skla alebo opravu žalúzií aj sieti proti hmyzu. Neprekvapia Vás ďalšie poplatky, presne viete popredu cenu. Ak je najprv nutná servisná obhliadka po diagnostikovaní poruchy Vám vypočítame cenu. 

Krok 2

Naplánujeme Vám termín

Naše administratívne oddelenie Vám naplánuje temín servisnej obhliadky alebo priamo servisu. Je pre nás priorita aby ste nemuseli čakať preto plánujeme termín do 2 pracovných dní. Ak Vám termín nevyhovuje vieme Vám ho prispôsobiť.

Servis okien

Krok 3

Návšteva technikom

Profesionálny technik Vás navštívi a vykoná servisnú obliadku alebo priamo servis. Zároveň Vám skontroluje stav okien a poučí Vás o údržbe aby Vám okná slúžili čo najdlhšie

Často kladené otázky?

Zavolajte nám alebo nám napíšte a vypočítame Vám cenu na počkanie. Nemusíte sa báť žiadných dodatočných poplatkov. Ak je nutná najprv obhliadka cenu Vám vypočítame ihneď po obhliadke?

Všeobecne platí že servis okien a dverí by sa mal vykonávať každé 3 roky aby zostali okná v dobrom stave a nebola nutná ich výmena. Pri novostavbách sa odporúča urobiť revíziu okien po 1 roku uživania, ohľadom na sadanie stavby. Odporúčame pri náznaku zlého pohybu okien urobiť revíziu okien a tak predísť neskoršej drahšej oprave

Ano servisná obhliadka je uplne zadarmo. Technik po príchode diagnostikuje problém a navrhne možne riešenie. Následne sa vypočíta cena .

Dlžka opravy záleží podla rozsahu prác aké je potrebné urobiť aby boli okná vo výbornom stave. Pri BEZPLATNEJ A NEZÁVÄZNÉJ OBHLIADKE technik zhodnotí poškodenie, po ktorej Vám radí poskytneme odhadovaný čas opravy.

V rámci našich služieb servisu okien poskytujeme komplexné riešenia pre rôzne typy okien vrátane plastových, hliníkových a drevených. Naši kvalifikovaní odborníci s bohatými skúsenosťami v oblasti opráv a údržby okien sa starajú o vaše okná s ohľadom na ich špecifické potreby.

Naše služby sú zamerané na kompletný servis vašich okien. Takisto ponúkame aj výmenu skiel, výmenu tesnenia ktoré ochráni pred tepelnými stratami a vlhkosťou. Máme k dispozícií originálne kovanie za dostupne ceny pre všetky druhy okien. Máme velmi dobre skúsenosti aj v oprave vonkajšich žalúzií, vonkajších  roliet a interierových žalúzií.

Dodatočnú zľavu 7% môžete získať ak sa spojíte s rodinou alebo známym a objednáte si hociktorú službu spoločne. Dodatočnú zľavu získate tak isto ak ste náš stály zákazník. Dodatočnú zľavu máte automaticky ak ste dôchodca.

Dodatočnú zľavu 10% môžete získať ak sami zameriate žaluzie alebo siete proti hmyzu alebo hociktorú tieniacu techniku pre Váš domov a mi Vám ju následne prijdeme namontovať. Na infolinke 0917 865 655 Vám presne vysvetlíme ako postupovať. Alebo Vám pošleme postup na zameranie. 

Recenzie od našich zákazníkov

So službami som bol veľmi spokojný, do 1 dňa prišiel technik opravil poškodené okno.
Karol M.
5/5
Príjemná komunikácia, potrebovala som najprv poradíť či je nutná oprava, všetko my vysvetlil pán cez telefon
Tomaš J.
5/5
Ďakujem firme za výborne odvedenú prácu, zistila som že mi nejdú zatvárať dvere, prišli a všetko expresne opravili
Maria H.
5/5

    Okno Servis Group

    Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

    Kde nás najdete

    Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

    Sledujte nás