Profesionálny servis okien všetkých druhov

Profesionálny servis plastových
hliníkových, drevených okien a dverí. Záručný a pozáručný servis okien a dverí

Znížená funkčnosť, zlé dosadanie, zatváranie, zadrhávanie okien. Všetky problémy na vašich okná vieme odstrániť všetky nepríjemností a opäť sfunkčniť okná a dvere.Naše služby vykonávame na západnom Slovensku

Čo zahŕňa oprava okien?

Servisné práce zahŕňajú kontrolu okien, nastavenie správnej polohy okien, výmena poškodeného kovania, výmena a impregnácia tesnenia okna, premazanie kovaniea špeciálnym mazivom proti korodovaniu

Prečo je dôležitý servis okien?

 • Starostlivosť o plastové okná je kľúčová pre ich dlhšiu životnosť a optimálny výkon. Naša firma sa zaväzuje k pravidelnému a odbornému servisu, ktorý zabezpečuje nielen tesnosť okien a dverí, ale aj ich spoľahlivé fungovanie aj po viacerých rokoch používania.

 • Vďaka tomu neprúdi studený vzduch a vlhkosť čo v konečnom dôsledku minimalizuje vaše náklady na kúrenie a prispieva k pokojnému prostrediu odstránením nadmerného hluku. Pravidelným nastavením plastových okien minimalizujeme opotrebovanie kovania a následnú výmenu. Veríme, že pravidelný a dobre vykonaný servis okien je kľúčom k zachovaniu kvality a životnosti vašich plastových okien a dverí.“ 

Nesprávne fungujúce okná?

 • „Nesprávne fungujúce plastové okná môžu mať viacero problémov okrem nesprávneho tesnenia. Ak sa okná zasekávajú, ťažšie sa otvárajú alebo zatvárajú, či kľučky okien majú zlú funkčnosťou, môže to svedčiť o ďalších závažných nedostatkoch.

 • Precízne nastavenie plastových okien nie je len o ich správnom fungovaní, ale zároveň pomáha minimalizovať tepelné straty. Zabezpečujeme komplexný servis, ktorý okrem zlepšenia momentálneho stavu okien aj predchádza budúcim opravám plastových okien, čím prispievame k dlhšej životnosti a funkčnosti vašich okien.“ 

Koľko ušetrím?

0
Pokiaľ platím za kúrenie
0 %
V priemere uniká tepla
0
Ušetrím ročne

Oprava kovania okien?

 • Profesionálna oprava kovania okien vykonaná odborníkom účinne rieši problémy, ako je pretáčanie kľučiek, nedostatočné otváranie alebo zatváranie, nečinnosť kovových častí alebo nežiaduce zvuky, ktoré by nemali znieť. Vďaka servisnému prístupu sa sústredíme nielen na odstránenie súčasných problémov, ale aj na preventívne opatrenia, ktoré predchádzajú závažným poruchám.

 • Aj keď sa môže zdať, že je nevyhnutné okná vymeniť, skúsený odborník dokáže posúdiť stav okien a často tak môže ušetriť vaše finančné prostriedky. Kvalitný servis okien a dôkladná oprava plastových okien nielen obnovuje ich funkčnosť, ale tiež zabezpečuje ich dlhšiu životnosť 

Krok 1

Zavoláte nám alebo nám napíšete

Následne Vám spravíme cenovú ponuku na servis alebo tieniacu techniku ,výmenu izolačného skla alebo opravu žalúzií aj sieti proti hmyzu. Neprekvapia Vás ďalšie poplatky, presne viete popredu cenu. Ak je najprv nutná servisná obhliadka po diagnostikovaní poruchy Vám vypočítame cenu. 

Krok 2

Naplánujeme Vám termín

Naše administratívne oddelenie Vám naplánuje temín servisnej obhliadky alebo priamo servisu. Je pre nás priorita aby ste nemuseli čakať preto plánujeme termín do 2 pracovných dní. Ak Vám termín nevyhovuje vieme Vám ho prispôsobiť.

Krok 3

Návšteva technikom

Profesionálny technik Vás navštívi a vykoná servisnú obliadku alebo priamo servis. Zároveň Vám skontroluje stav okien a poučí Vás o údržbe aby Vám okná slúžili čo najdlhšie

Často kladené otázky?

Zavolajte nám alebo nám napíšte a vypočítame Vám cenu na počkanie. Nemusíte sa báť žiadných dodatočných poplatkov. Ak je nutná najprv obhliadka cenu Vám vypočítame ihneď po obhliadke?

Všeobecne platí že servis okien a dverí by sa mal vykonávať každé 3 roky aby zostali okná v dobrom stave a nebola nutná ich výmena. Pri novostavbách sa odporúča urobiť revíziu okien po 1 roku uživania, ohľadom na sadanie stavby. Odporúčame pri náznaku zlého pohybu okien urobiť revíziu okien a tak predísť neskoršej drahšej oprave

Ano servisná obhliadka je uplne zadarmo. Technik po príchode diagnostikuje problém a navrhne možne riešenie. Následne sa vypočíta cena .

Dlžka opravy záleží podla rozsahu prác aké je potrebné urobiť aby boli okná vo výbornom stave. Pri BEZPLATNEJ A NEZÁVÄZNÉJ OBHLIADKE technik zhodnotí poškodenie, po ktorej Vám radí poskytneme odhadovaný čas opravy.

V rámci našich služieb servisu okien poskytujeme komplexné riešenia pre rôzne typy okien vrátane plastových, hliníkových a drevených. Naši kvalifikovaní odborníci s bohatými skúsenosťami v oblasti opráv a údržby okien sa starajú o vaše okná s ohľadom na ich špecifické potreby.

Naše služby sú zamerané na kompletný servis vašich okien. Takisto ponúkame aj výmenu skiel, výmenu tesnenia ktoré ochráni pred tepelnými stratami a vlhkosťou. Máme k dispozícií originálne kovanie za dostupne ceny pre všetky druhy okien. Máme velmi dobre skúsenosti aj v oprave vonkajšich žalúzií, vonkajších  roliet a interierových žalúzií.

Dodatočnú zľavu 7% môžete získať ak sa spojíte s rodinou alebo známym a objednáte si hociktorú službu spoločne. Dodatočnú zľavu získate tak isto ak ste náš stály zákazník. Dodatočnú zľavu máte automaticky ak ste dôchodca.

Dodatočnú zľavu 10% môžete získať ak sami zameriate žaluzie alebo siete proti hmyzu alebo hociktorú tieniacu techniku pre Váš domov a mi Vám ju následne prijdeme namontovať. Na infolinke 0917 865 655 Vám presne vysvetlíme ako postupovať. Alebo Vám pošleme postup na zameranie. 

Recenzie od našich zákazníkov

So službami som bol veľmi spokojný, do 1 dňa prišiel technik opravil poškodené okno.
Karol M.
5/5
Príjemná komunikácia, potrebovala som najprv poradíť či je nutná oprava, všetko my vysvetlil pán cez telefon
Tomaš J.
5/5
Ďakujem firme za výborne odvedenú prácu, zistila som že mi nejdú zatvárať dvere, prišli a všetko expresne opravili
Maria H.
5/5

Prečo práve my?

Kontaktujte nás

  Okno Servis Group

  Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

  Kde nás najdete

  Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

  Sledujte nás