Interiérové žalúzie, ponúkame široký výber farebných odtieňov a kvalitných materiálov

Interiérové žalúzie

Ponúkame široký výber moderných a štýlových interiérových žalúzií, ktoré sa dokonale hodia do každej miestnosti. Naše žalúzie sú vyrobené z kvalitných  materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Objavte rôzne farby, vzory a typy žalúzií, ktoré vám umožnia dokonale prispôsobiť váš interiér.

Ako môže vyzerať produkt Interierové žalúzie Isoline u Vás doma

Podrobný popis Interiérových žalúzií Isoline

Materiál žalúzií: Naše interiérové žalúzie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú ich dlhú životnosť. Hliníkový profil nosníka zladíme s každým druhom okien či už plastových, hliníkových alebo drevených okien.

Šírka lamel: Naše interiérové žalúzie sú dostupné v rôznych šírkach lamel, od úzkych až po širšie možnosti. Interierové žalúzie dodaváme v dvoch šírkach 25 mm vhodné na všetky typy okien a dverí či už do administratívnych priestorov alebo bytov a domov v rôznych farebných kombináciach. 50 mm široké hliníkove interiérové žalúzie, tento typ horizontálnych žalúzií sa používa najmä v kancelárskych priestoroch v bankách či iných administratívnych priestoroch. 

Ovládanie: Pre pohodlnú obsluhu ponúkame rôzne spôsoby ovládania našich žalúzií. Manuálne ovládanie s lankom alebo retiazkou je tradičným a spoľahlivým spôsobom, ale ak preferujete moderné riešenia, máme aj elektrické ovládanie s diaľkovým ovládaním. Táto možnosť vám umožní jednoduchú a presnú reguláciu svetla z pohodlia vášho gauča.

Recenzie od našich zákazníkov

Dakujem spoločnosti za rýchle zameranie a odbornú montáž, som veľmi spokojný s vonkajšími žalúziami, môžem pochváliť ústretovú komunikáciu
M. Bartál
5/5
Spokojnosť s kvalitnými posuvnými dverovými sieťami, ktoré mi namontovali expresne rýchlo, do 1 týždňa som mal siete na dome
E. Trojak
5/5
Objednali sme si vonkajšie rolety na dom, od zamerania až po montáž veľká spokojnosť. Veľmi milá pani ktorá vybavovala objednávku a komunikovala s nami
J. Velinská
5/5

Kontaktujte nás

  Okno Servis Group

  Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

  Kontakt

  Kde nás najdete

  Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

  Sledujte nás