vonkajsie rolety roznych farieb

Vonkajšie rolety pre dokonalú ochranu vášho domova

Vonkajšie rolety predstavujú účinný spôsob ochrany vášho domova pred slnkom, vetrom, dažďom a nežiaducimi pohľadmi zvonku. Sú navrhnuté tak, aby zlepšili izolačné vlastnosti vášho domu a zabezpečili lepšiu reguláciu teploty a svetla vo vašich interiéroch.

Vonkajšie rolety sú významným prínosom pre váš domov, poskytujúc ochranu, úsporu energie, bezpečnosť a estetický prínos. S ich inštaláciou môžete výrazne zlepšiť komfort vášho domova a vytvoriť príjemné prostredie pre vás a vašu rodinu.

Ako môže vyzerať produkt Vonkajšie rolety u Vás doma

Podrobný popis vonkajších roliet

Ich najväčšou prednosťou je kompletné zatienenie vysoký termoregulačný efekt a zníženie hluku z exteriéru. V letných mesiacoch, kedy dochádza k prehrievaniu interiéru predovšetkým cez okná, rolety zadržujú teplé slnečné lúče.  V zimných mesiacoch vonkajšie rolety pomáhajú s dodatočnou izoláciou pred oknami. Zároveň znižujú hladinu hluku prenikajúceho z exteriéru. Predokenné rolety dalej chránia konštrukciu okien proti poveternostným vplyvom a predlžujú tak ich životnosť. Užívatelia tiež oceňujú zvýšenú ochranu proti vlámaniu v ich neprítomnosti. 

Kontaktujte nás

  Okno Servis Group

  Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

  Kontakt

  Kde nás najdete

  Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

  Sledujte nás