siete proti hmyzu na okna a dvere, pevne, rolovacie, plisé, posuvne, rôzne druhy farieb

Siete proti hmyzu, účinná ochrana pre Váš domov

Naše siete proti hmyzu sú vyrábané z odolných a kvalitných materiálov, ktoré poskytujú dlhú životnosť a spoľahlivú ochranu. Naše siete proti hmyzu sú navrhnuté tak, aby účinne zadržali komáre, muchy a iný hmyz a zároveň umožňovali voľný priechod vzduchu a svetla do vášho interiéru.

Ponúkame široký výber sietí proti hmyzu, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim oknám, dverám, terasám a balkónom. 

Ako môže vyzerať produkt Siete proti hmyzu u Vás doma

Podrobný popis Siete proti hmyzu

Naša široká ponuka sieti proti hmyzu vám umožní zabezpečiť príjemný a pohodlný priestor bez nežiaducich návštevníkov. Naša rozsiahla ponuka sietí proti hmyzu vám poskytne výborné riešenia pre Váš domov.

Okenné siete proti hmyzu: Vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a kvalitným pracovaním sieti proti hmyzu, naše siete sú z hliníkového materiálu ktorý zabezpečí trvácnosť a kvalitu

Dverové siete proti hmyzu: Naša dverová rada poskytuje spoľahlivú ochranu s flexibilnou inštaláciou, zachovávajúc príjemné svetlo a vzduch. Odolné materiály a špičková konštrukcia sú skvelou voľbou pre vaše dvere.

Rolovacie siete proti hmyzu: Inovatívne rolovacie siete vám umožňujú jednoducho regulovať prístup do interiéru, chrániac pred hmyzom a zachovávajúc pohodlnú cirkuláciu vzduchu. Ideálne pre okná a dvere s elegantným dizajnom.

Plisé siete proti myzu: Naša plisé rada sieti kombinuje sofistikovaný štýl s účinnou ochranou pred hmyzom. Ich jedinečná skladacia konštrukcia a odolné tkaniny sú ideálne pre moderný interiér.

S našimi kvalitnými sieťami proti hmyzu si môžete byť istí, že získate účinnú ochranu pred nechcenými návštevníkmi. Prežite bezstarostné chvíle vo svojom interiéri so sietami proti hmyzu, ktoré zaručujú neustálu pohodu a pokoj.“

Často kladené otázky?

Zavolajte nám alebo nám napíšte a vypočítame Vám cenu na počkanie. Nemusíte sa báť žiadných dodatočných poplatkov. Ak je nutná najprv obhliadka cenu Vám vypočítame ihneď po obhliadke?

Termín na servisnú obhliadku alebo servis Vám vieme naplánovať do 2 pracovných dní. Urgentný servis vieme riešiť okamžite. 

Ano servisná obhliadka je uplne zadarmo. Technik po príchode diagnostikuje problém a navrhne možne riešenie. Následne sa vypočíta cena .

Dodatočnú zľavu 7% môžete získať ak sa spojíte s rodinou alebo známym a objednáte si hociktorú službu spoločne. Dodatočnú zľavu získate tak isto ak ste náš stály zákazník. Dodatočnú zľavu máte automaticky ak ste dôchodca.

Dodatočnú zľavu 10% môžete získať ak sami zameriate žaluzie alebo siete proti hmyzu alebo hociktorú tieniacu techniku pre Váš domov a mi Vám ju následne prijdeme namontovať. Na infolinke 0917 865 655 Vám presne vysvetlíme ako postupovať. Alebo Vám pošleme postup na zameranie. 

Recenzie od našich zákazníkov

Dakujem spoločnosti za rýchle zameranie a odbornú montáž, som veľmi spokojný s vonkajšími žalúziami, môžem pochváliť ústretovú komunikáciu
M. Bartál
5/5
Spokojnosť s kvalitnými posuvnými dverovými sieťami, ktoré mi namontovali expresne rýchlo, do 1 týždňa som mal siete na dome
E. Trojak
5/5
Objednali sme si vonkajšie rolety na dom, od zamerania až po montáž veľká spokojnosť. Veľmi milá pani ktorá vybavovala objednávku a komunikovala s nami
J. Velinská
5/5

Kontaktujte nás

  Okno Servis Group

  Priniesť kvalitné služby za dobrú cenu je pre nás priorita. Spoľahlivo vymeniť alebo opraviť všetko potrebné je to, na čom nám záleží.

  Kontakt

  Kde nás najdete

  Račianská 88B, 831 02 Bratislava 

  Sledujte nás